Artykuł na temat przyszłości DMR w Polsce autorstwa SP9ACQ. Czyli wiem, że nic nie wiem.

Tekst dotyczy nas, więc pozwalam sobie go wrzucić: https://db.tt/m65dCKh7
Czuję się też niejako wywołany do odpowiedzi na artykuł IMO w stylu „nie znam się, to się wypowiem”, gdzie w drugim akapicie już widać mega babola.
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, sugestie, popiera lub się nie zgadza, zapraszam do dyskusji na FB.
I jeszcze jedno, a właściwie dwa zdania: artykuł miał być o przyszłości DMR, a IMO jest peanem o D-Starze. I nikt nigdy nie powiedział, że DMR ma być zamiast D-Stara, co zostało mi/nam zarzucone. Cóż.. //JTI/p

One thought on “Artykuł na temat przyszłości DMR w Polsce autorstwa SP9ACQ. Czyli wiem, że nic nie wiem.

  1. Zainteresowany

    Czytałem ten tekst, niezły stek bzdur wynikający z nieznajomości tematu przez tego autora i niechęci do innej inicjatywy, co najlepsze pisze on to w takim tonie jakby to on uruchamiał i sam za wszystko płacił….
    Boli go wyraźnie że jakaś inicjatywa niezależna całkowicie od Icoma i jego D-Stara może powstać i działać.
    Odnosi się wrażenie że tekst jest jakoś inspirowany przez firmę monopolistę od systemu który autor tak zachwala. Mam nadzieję że sieć SP-DMR będzie się rozwijać w Polsce tak jak w innych cywilizowanych krajach europejskich, i nikt nie powiedział że ma zagrozić D-Starowi, poprostu będą oba funkcjonować. Nikt też przecież nikogo nie zmusza do korzystania z jednego czy drugiego systemu. Tak samo jak w krótkofalarstwie istnieją różne modulacje i pasma, i każdy ma swoje preferencje pracy, tak samo będzie z tymi systemami.

Możliwość komentowania została wyłączona.