5 thoughts on “Dostępny cennik Hytery w ofercie dla HAMs SP.

  1. SP DMR Autor wpisu

   Jak pisałem w poprzednim komentarzu, jak Icom wyszedł do SP HAMs to był cacy… Nie rozumiem… To Vertex, który też zaczął produkować urządzenia DMR DLA AMATORÓW(!) też jest zły? Nawet jeśli ma to być kanał dystrybucji urządzeń firmy Hytera dla krótkofalowców to co w tym złego? Gdyby ceny były wyższe, rozumiałbym zastrzeżenia, że wykorzystują radioamatorów. Ale jak dają dobrą cenę to jest tragedia… Nie rozumiem…. Nie zauważyłem, aby ktokolwiek skakał po stronach D-Stara i marudził o nowych kanałach sprzedaży Icoma. Bądźmy dorośli.

   1. A

    Czy te ceny są aż takie dobre….? Rynek pokaże. Ja poczekam aż się ruszą inni producenci, nie chcę Hytery – brak mi przekonania. Poza tym największym chyba minusem tej całej zabawy w DMR dla amatorów jest to że te radia są jednopasmowe, widzę tylko UHF na 70cm. Może są jakieś duobandery 2/70? Jak kupować to duobandera.

   2. SP DMR Autor wpisu

    Nie, nie ma póki co urządzeń dwupasmowych. Niemniej jednak nie tylko Hytera jest w grupie producentów DMR. Icom też, choć nie wypuścił żadnego urządzenia do tej pory… Woli swój monopol i tylko swoje niekompatybilne wynalazki (moja drobna dygresja – jti). Nikt nie zmusza do kupowania konkretnie Hytery. Na pewno oferta tego producenta jest lepsza od drugiego giganta rynku, Motoroli. Z uwagi na jakość, funkcje, za które u konkurencji trzeba płacić. Yaesu/Vertex jest jeszcze z tyłu. Oferta Hytery dla amatorów jest też konkurencyjna względem cen sprzedaży detalicznej w SP. O czym informowałem w wielu miejscach, są dostępne kompatybilne „chińczyki”. My nie robimy tu sklepu. My chcemy zrobić sieć DMR, czy to dla użytkowników Hytery, Motoroli, czy choćby sprzętu ściągniętego z alibaby. Na finał nadmienię, że jest już wstępne zamówienie na RPT i kilka urządzeń. Tyle.

 1. A

  Przemienniki mozna odpalać w DMR, ja poczekam aż się rozrusza bardziej rynek, nie interesuje mnie zakup urządzenia tylko na 70cm.

Możliwość komentowania została wyłączona.