Kolejne wersje Pi-Star

3.4.12/3.4.13 zawierała dużo nowych dodatków i usprawnień. Pełna integracja z trybami YSF2DMR, YSF2NXDN oraz YSF2P25 pozwalającymi radiotelefonowi C4FM na pracę poprzez Pi-Star w sieci DMR, NXDN oraz P25 (do pracy w sieci P25 radio musi być ustawione na VW a do pozostałych może to być DN). Wsparcie dla bramy NXDN zostało ograniczone do dostępu do testowego reflektora 65000. Dodano sterowanie uPNP. Teraz istnieje możliwość jego wyłączenia z poziomu konfiguracji.

3.4.14 Dodano tryb DMR2YSF – pozwalający pracę radiotelefonu DMR poprzez Pi-Star w sieci YSF (Cross Mode). Czyli część radiowa w DMR ale pracująca w sieci YSF.

3.4.15 Dodano tryb DMR2NXDN – pozwalający pracę radiotelefonu DMR poprzez Pi-Star w sieci NXDN. Czyli część radiowa w DMR ale pracująca w sieci Nexedge.

3.4.16 Dodano POCSAG – Większość ludzi patrzy na POCSAG jako przestarzałą dziś technologię, jednak dla tego systemu, nadającego w jednym kierunku krótkie wiadomości tekstowe niektórzy nadal widzą zastosowanie.  Wydanie tej wersji było celowo opóźniane po to, aby dopracować i przetestować wykryte błędy, między innymi ten (niedawno wykryty) związany z funkcją Auto AP.